50. Aukcja Dzieł Sztuki

16 grudnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

LOT 71
ID: 050071

ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Tytuł:Noc pełni księżyca (1978)
Technika:pastel, papier
Wymiary:23 x 30 cm (w świetle passe-partout)
42 x 47 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "WiktorZin | 78"
Na odwrocie dedykacja autorska.
Cena wywoławcza:3800 zł
Cena uzyskana:7000 zł