50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
LOT 71 | ID: 050071 |
ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Noc pełni księżyca (1978) |
| Technika: | pastel, papier |
| Wymiary: | 23 x 30 cm (w świetle passe-partout) 42 x 47 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "WiktorZin | 78" Na odwrocie dedykacja autorska. | |
| Cena wywoławcza: | 3800 zł |
| Cena uzyskana: | 7000 zł |