50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
LOT 73 | ID: 050073 |
ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż ze stogami siana (1985) |
| Technika: | pastel, papier |
| Wymiary: | 35 x 50 cm 50,8 x 64,2 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Zin | 85" | |
| Cena wywoławcza: | 3600 zł |
| Cena uzyskana: | 5500 zł |