50. Aukcja Dzieł Sztuki

16 grudnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

LOT 74
ID: 050074

ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Tytuł:Portret kobiety (1979)
Technika:pastel, papier
Wymiary:34,5 x 26,5 cm (w świetle passe-partout)
60,8 x 50,7 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Zin | 79"
L.d. dedykacja autorska.
Cena wywoławcza:3000 zł
Cena uzyskana:3200 zł