50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
LOT 74 | ID: 050074 |
ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Portret kobiety (1979) |
| Technika: | pastel, papier |
| Wymiary: | 34,5 x 26,5 cm (w świetle passe-partout) 60,8 x 50,7 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Zin | 79" L.d. dedykacja autorska. | |
| Cena wywoławcza: | 3000 zł |
| Cena uzyskana: | 3200 zł |