50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
PAŁKA Witold
LOT 88 | ID: 050088 |
PAŁKA Witold BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Śniadanie na trawie (2007) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 80 x 100 cm 85 x 105 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.g.: "PałkaW. | 2007" Na odwrocie dedykacja autorska. | |
| Cena wywoławcza: | 16000 zł |
| Cena uzyskana: | 22000 zł |