KOSSAK Wojciech

KOSSAK Wojciech
LOT 1
ID: 050001

KOSSAK Wojciech BIOGRAFIA

Tytuł:Ułan z koniem (1925)
Technika:olej, tektura
Wymiary:60 x 50 cm
68,5 x 59 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Wojciech Kossak | 1925"
Na odwrocie pieczęć lakowa z herbem rodu Kossaków.
Na odwrocie opinia dra Stanisława Dąbrowskiego z 1953 roku.