WEISS Wojciech

WEISS Wojciech
LOT 57
ID: 050057

WEISS Wojciech BIOGRAFIA

Tytuł:Dziewczyna w błękitnej kamizelce
Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:56,7 x 41,3 cm
70,1 x 54,2 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "W Weiss"
Przy lewej krawędzi obrazu widoczne łączenie płótna (pas o szerokości 3,7 cm).

Do pracy dołączona opinia Jadwigi Oczko-Kozłowskiej z 2009 roku.