I Aukcja Dzieł Sztuki
3 kwietnia 2019 (środa)Hotel Holiday Inn Kraków - Wielopole 4
WYNIKI AUKCJI |
Wystawa przedaukcyjna: Krakowski Dom Aukcyjny ul. Starowiślna 14
LOT 38 | ID: KDA001 |
DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Czerwone tulipany (2017) |
| Technika: | olej, akryl, płótno |
| Wymiary: | 30 x 30 cm 57 x 55 cm (wymiary z oprawą) |
| sygnowany p.d.: "2017 | E. DWURNIK" Autorski opis na odwrocie: "2017 E. DWURNIK | "CZERWONE | TULIPANY" | NR: XXIII – 1368 - 7202" Zobacz inne prace artysty (link) | |
| Cena wywoławcza: | 6000 zł |
| Cena uzyskana: | 6500 zł |