I Aukcja Dzieł Sztuki
3 kwietnia 2019 (środa)Hotel Holiday Inn Kraków - Wielopole 4
WYNIKI AUKCJI |
Wystawa przedaukcyjna: Krakowski Dom Aukcyjny ul. Starowiślna 14
GERLACH Eugeniusz
LOT 46 | ID: KDA001 |
GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kompozycja - fiolet i zieleń (2008) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 116 x 80 cm |
| sygnowany l.d.: "E. Gerlach 08" Na odwrocie autorski opis. | |
| Cena wywoławcza: | 4000 zł |
| Cena uzyskana: | 4200 zł |