I Aukcja Dzieł Sztuki
3 kwietnia 2019 (środa)Hotel Holiday Inn Kraków - Wielopole 4
WYNIKI AUKCJI |
Wystawa przedaukcyjna: Krakowski Dom Aukcyjny ul. Starowiślna 14
WANIEK Henryk
LOT 35 | ID: KDA001 |
WANIEK Henryk BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ostatni dzień podróży dookoła świata (2000) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 60 x 73 cm 71 x 84 cm (wymiary z oprawą) |
| sygnowany na odwrocie: "OSTATNI DZIEŃ PODRÓŻY | DOKOŁA ŚWIATA | NOV 2000 | HENRYK WANIEK" | |
| Cena wywoławcza: | 12000 zł |
| Cena uzyskana: | 12000 zł |