I Aukcja Dzieł Sztuki
3 kwietnia 2019 (środa)Hotel Holiday Inn Kraków - Wielopole 4
WYNIKI AUKCJI |
Wystawa przedaukcyjna: Krakowski Dom Aukcyjny ul. Starowiślna 14
KUKLA Kamil
LOT 45 | ID: KDA001 |
KUKLA Kamil BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | 17PRY (2017) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 160 x 160 cm |
| sygnowany na odwrocie: "Kamil Kukla | 17PRY" PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 11000 - 14000 zł |