I Aukcja Dzieł Sztuki

KUKLA Kamil
Numer: 45
ID: KDA001

KUKLA Kamil BIOGRAFIA

Tytuł:17PRY (2017)
Technika:olej, płótno
Wymiary:160 x 160 cm
Estymacja:11000,00 - 14000,00 zł Sprzedaż poaukcyjna