I Aukcja Dzieł Sztuki

ZAKRZEWSKI Roman
Numer: 55
ID: KDA001

ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA

Tytuł:Portret (2011)
Technika:olej, płótno
Wymiary:120 x 80 cm
139 x 97,5 cm (wymiary z oprawą)
Estymacja:18000,00 - 20000,00 zł