I Aukcja Dzieł Sztuki

3 kwietnia 2019 (środa)

Hotel Holiday Inn Kraków - Wielopole 4

WYNIKI AUKCJI

Krakowski Dom Aukcyjny

ul. Starowiślna 14

regulamin aukcji

katalog aukcji PDF

zlecenie licytacji

ZAKRZEWSKI Roman

ZAKRZEWSKI Roman
LOT 55
ID: KDA001

ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA

Tytuł:Portret (2011)
Technika:olej, płótno
Wymiary:120 x 80 cm
139 x 97,5 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:sygnowany l.g.: "RZ|11"
Praca reprodukowana w publikacji Małgorzaty Palki "Ona po prostu zniknęła".

Estymacja:18000 - 20000 zł