I Aukcja Dzieł Sztuki
3 kwietnia 2019 (środa)Hotel Holiday Inn Kraków - Wielopole 4
WYNIKI AUKCJI |
Wystawa przedaukcyjna: Krakowski Dom Aukcyjny ul. Starowiślna 14
TOMAN Sławomir
LOT 43 | ID: KDA001 |
TOMAN Sławomir BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Color copy painting (2008) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 70 x 105 cm |
| sygnowany na odwrocie: "TOMAN'S | "COLOR COPY PAINTING" | OIL | 2008 | 70 x 105 cm" PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 6000 - 7000 zł |