I Aukcja Dzieł Sztuki

TOMAN Sławomir
Numer: 43
ID: KDA001

TOMAN Sławomir BIOGRAFIA

Tytuł:Color copy painting (2008)
Technika:olej, płótno
Wymiary:70 x 105 cm
Estymacja:6000,00 - 7000,00 zł Sprzedaż poaukcyjna