I Aukcja Dzieł Sztuki
3 kwietnia 2019 (środa)Hotel Holiday Inn Kraków - Wielopole 4
WYNIKI AUKCJI |
Wystawa przedaukcyjna: Krakowski Dom Aukcyjny ul. Starowiślna 14
KUSKOWSKI Stanisław
LOT 57 | ID: KDA001 |
KUSKOWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | R (1994) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 100 x 50 cm 103 x 53 cm (wymiary z oprawą) |
| Praca brała udział w wystawie prezentowanej w Galerii Sztuki ATTIS: Stanisław Kuskowski - Siła przebicia (Kraków, 6-22.11.2014 r.).
PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 5000 - 6000 zł |