I Aukcja Dzieł Sztuki

KUSKOWSKI Stanisław
Numer: 57
ID: KDA001

KUSKOWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:R (1994)
Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 50 cm
103 x 53 cm (wymiary z oprawą)
Estymacja:5000,00 - 6000,00 zł Sprzedaż poaukcyjna