I Aukcja Dzieł Sztuki
3 kwietnia 2019 (środa)Hotel Holiday Inn Kraków - Wielopole 4
WYNIKI AUKCJI |
Wystawa przedaukcyjna: Krakowski Dom Aukcyjny ul. Starowiślna 14
GROTT Teodor
LOT 16 | ID: KDA001 |
GROTT Teodor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Notre Dame (1910) |
| Technika: | akwarela, papier |
| Wymiary: | 37 x 25 cm (w świetle oprawy) 40,5 x 29 cm (wymiary z oprawą) |
| sygnowany p.d.: "Teod Grott 910" | |
| Cena wywoławcza: | 1800 zł |
| Cena uzyskana: | 2200 zł |