I Aukcja Dzieł Sztuki
3 kwietnia 2019 (środa)Hotel Holiday Inn Kraków - Wielopole 4
WYNIKI AUKCJI |
Wystawa przedaukcyjna: Krakowski Dom Aukcyjny ul. Starowiślna 14
THE KRASNALS
LOT 60 | ID: KDA001 |
THE KRASNALS BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Make love not art (2013) |
| Technika: | akryl, szablon, płótno, edycja 7/25 |
| Wymiary: | 50 x 50 cm 56 x 56 cm (wymiary z oprawą) |
| sygnowany p.d.: "The Krasnals" Na odwrocie autorski opis: "The Krasnals | "Make love" | 2013 | E7/25" Licytacja na rzecz Emilki Woropaj, podopiecznej Stowarzyszenia Sursum Corda. | |
| Cena wywoławcza: | 100 zł |
| Cena uzyskana: | 2200 zł |