I Aukcja Dzieł Sztuki
3 kwietnia 2019 (środa)Hotel Holiday Inn Kraków - Wielopole 4
WYNIKI AUKCJI |
Wystawa przedaukcyjna: Krakowski Dom Aukcyjny ul. Starowiślna 14
SĘTOWSKI Tomasz
LOT 33 | ID: KDA001 |
SĘTOWSKI Tomasz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kompozycja surrealistyczna (2000) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 180 x 120 cm 195 x 135 cm (wymiary z oprawą) |
| sygnowany p.d.: "T.Sętowski 2000" PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 40000 - 50000 zł |