I Aukcja Dzieł Sztuki

SĘTOWSKI Tomasz
Numer: 33
ID: KDA001

SĘTOWSKI Tomasz BIOGRAFIA

Tytuł:Kompozycja surrealistyczna (2000)
Technika:olej, płótno
Wymiary:180 x 120 cm
195 x 135 cm (wymiary z oprawą)
Estymacja:40000,00 - 50000,00 zł Sprzedaż poaukcyjna