I Aukcja Dzieł Sztuki
3 kwietnia 2019 (środa)Hotel Holiday Inn Kraków - Wielopole 4
WYNIKI AUKCJI |
Wystawa przedaukcyjna: Krakowski Dom Aukcyjny ul. Starowiślna 14
TONDOS Stanisław
LOT 25 | ID: KDA001 |
TONDOS Stanisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Skałka |
Technika: | akwarela, papier |
Wymiary: | 24,5 x 18,5 cm (wymiary w świetle passe-partout) 48,5 x 38,5 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | sygnowany p.d.: "Tondos" |
Cena wywoławcza: | 1800 zł |
Cena uzyskana: | 1800 zł |