I Aukcja Dzieł Sztuki

3 kwietnia 2019 (środa)

Hotel Holiday Inn Kraków - Wielopole 4

WYNIKI AUKCJI

Krakowski Dom Aukcyjny

ul. Starowiślna 14

regulamin aukcji

katalog aukcji PDF

zlecenie licytacji

TONDOS Stanisław

TONDOS Stanisław
LOT 25
ID: KDA001

TONDOS Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Skałka
Technika:akwarela, papier
Wymiary:24,5 x 18,5 cm (wymiary w świetle passe-partout)
48,5 x 38,5 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:sygnowany p.d.: "Tondos"
Cena wywoławcza:1800 zł
Cena uzyskana:1800 zł