I Aukcja Dzieł Sztuki
3 kwietnia 2019 (środa)Hotel Holiday Inn Kraków - Wielopole 4
WYNIKI AUKCJI |
Wystawa przedaukcyjna: Krakowski Dom Aukcyjny ul. Starowiślna 14
ZAKRZEWSKI Władysław
LOT 12 | ID: KDA001 |
ZAKRZEWSKI Władysław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Widok z ulicy Floriańskiej (1942) |
Technika: | olej, płótno naklejone na tekturę |
Wymiary: | 48 x 33,4 cm (wymiary w świetle oprawy) 64,5 x 50,5 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | sygnowany l.d.: "Zakrz" PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 2800 - 3600 zł |