BOBA Aleksander BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Pejzaż z Kopieńca (1936) |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 18,2 x 25,5 cm 30 x 36,5 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | sygn. p.d.: „Aleksander Boba | 1936” na odwrocie opis: „Z.51 (nieodczytane słowo) z Kopieńca” PRACA NIEDOSTĘPNA |
- [2024-05-08] Przyjmujemy obiekty na Aukcję Dzieł Sztuki - czerwiec 2024
- [2024-04-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 14 V 2024
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |