DZWONKOWSKI Aleksander BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Złotowłosa (1923) |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 47,8 x 36 cm 62,5 x 48,5 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany na odwrocie: "A Dzwonkowski | 1923"
Praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl [KONTAKT w sprawie obrazu] |
- [2024-04-29] Krótsze godziny otwarcia KDA w dniu 2.05.2024 (czwartek)
- [2024-04-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 14 V 2024
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |