HULKA Anna BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Dziewczynka z dzbankiem (1983) |
Technika: | drewno |
Wymiary: | 23 x 6 x 6 cm |
Uwagi: | Sygnowany na podstawie: "1983 | WYK. ANNA | HULKA"
PROWENIENCJA: - kolekcja prywatna, - zakup od artystki. PRACA NIEDOSTĘPNA |
- [2024-05-14] Ryszard Lachman Członkiem Zarządu SAiMP
- [2024-05-09] XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki (21 V 2024) - katalog
- [2024-05-08] Przyjmujemy obiekty na Aukcję Dzieł Sztuki - czerwiec 2024
- [2024-04-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 28 V 2024
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |