KIERZKOWSKI Bronisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Kompozycja fakturowa nr 443/59 (1959) |
Technika: | asamblaż, olej, gips, metal, płyta |
Wymiary: | 122 x 78 cm |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "B. KIERZKOWSKI 59" Opisany na odwrocie: "BRONISŁAW | KIERZKOWSKI | 1959", "KOMPOZYCJA | FAKTUROWA | NR 443/59" PRACA NIEDOSTĘPNA |
- [2024-04-29] Krótsze godziny otwarcia KDA w dniu 2.05.2024 (czwartek)
- [2024-04-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 14 V 2024
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |