GRAJNERT Edward BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Ruiny bramy (1901) |
Technika: | akwarela, papier |
Wymiary: | 31,8 x 23 cm (w świetle) 61 x 45,7 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | sygn. l.d.: „Edw Grajnert | 1901 r” PRACA NIEDOSTĘPNA |
- [2024-05-09] XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki (21 V 2024) - katalog
- [2024-05-08] Przyjmujemy obiekty na Aukcję Dzieł Sztuki - czerwiec 2024
- [2024-04-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 28 V 2024
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - wyniki
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |