NARKIEWICZ Edward BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Schylony grzyb (2002) |
Technika: | olej, płyta |
Wymiary: | 33,5 x 41 cm 40 x 48 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany śr.d.: "Edward 2002" Opisany na odwrocie: "EDWARD NARKIEWICZ | SCHYLONY GRZYB 2002 | (40 x 32) CM. | OLEJ + PILŚŃ" PRACA NIEDOSTĘPNA |
- [2024-05-14] Ryszard Lachman Członkiem Zarządu SAiMP
- [2024-05-09] XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki (21 V 2024) - katalog
- [2024-05-08] Przyjmujemy obiekty na Aukcję Dzieł Sztuki - czerwiec 2024
- [2024-04-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 28 V 2024
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |