KRAWCZUK Eugeniusz BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Autoportret (1970) |
Technika: | olej, płyta |
Wymiary: | 74 x 82 cm 84,5 x 91 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "KRAWCZUK | 1970 EUGENIUSZ" Opisany l.g.: "Kochanemu | Tatusiowi | w dniu urodzin | od Gienia" PRACA NIEDOSTĘPNA |
- [2024-05-14] Ryszard Lachman Członkiem Zarządu SAiMP
- [2024-05-09] XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki (21 V 2024) - katalog
- [2024-05-08] Przyjmujemy obiekty na Aukcję Dzieł Sztuki - czerwiec 2024
- [2024-04-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 28 V 2024
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |