XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

RYBAKOWSKI Feliks Marjan
LOT 44
ID: 018044

RYBAKOWSKI Feliks Marjan BIOGRAFIA

Tytuł:Zabytki Krakowa: Wawel, Sukiennice, Kaplica Ogrojcowa przy kościele św. Barbary
Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:17,5 x 35,2 cm
24 x 42 cm (z oprawą)
Sygnowany ołówkiem śr.d.: "Marjan Rybakowski"

Estymacja:1000 - 2000 zł