FOGTT Andrzej BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Brda (2021) |
Technika: | akryl, płótno |
Wymiary: | 100 x 130 cm |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "2021 Fogtt" Opisany na odwrocie: "Fogtt | BRDA | 2021 | akryl | 100 x 130 cm" PRACA NIEDOSTĘPNA |
Cena: | 36000,00 zł |
- [2024-05-14] Ryszard Lachman Członkiem Zarządu SAiMP
- [2024-05-09] XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki (21 V 2024) - katalog
- [2024-05-08] Przyjmujemy obiekty na Aukcję Dzieł Sztuki - czerwiec 2024
- [2024-04-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 28 V 2024
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |