FOGTT Andrzej BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Brda - świt (2020) |
Technika: | akryl, płótno |
Wymiary: | 100 x 70 cm |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "Fogtt 20" Opisany na odwrocie: "16.XI | 2020 | akryl | Fogtt | BRDA" PRACA NIEDOSTĘPNA |
- [2024-04-29] Krótsze godziny otwarcia KDA w dniu 2.05.2024 (czwartek)
- [2024-04-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 14 V 2024
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |