DEMKO Iwona BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Barokowa (2018) |
Technika: | technika własna (akryl, brokat, cekiny, koraliki, tkanina, wypełnienie poliestrowe), płótno |
Wymiary: | 30 cm (średnica) x 73 cm x 15 cm |
Uwagi: | Sygnowany i datowany na odwrocie: "Iwona | Demko | 2018" Na odwrocie naklejka autorska z podpisem artystki. PRACA NIEDOSTĘPNA |