Nowak J.
J. Nowak - notowania aukcyjne
Aktualna oferta aukcyjna J. Nowaka. Wyniki aukcyjne. Biografia
Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcję [kontakt]
Tytuł: | Zakole Wisły z widokiem na Wawel (1933) |
Technika: | akwarela, gwasz, papier |
Wymiary: | 33 x 48 cm (w świetle oprawy) 44 x 58,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: "J. Nowak 33"
Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |
J. NOWAK
J. Nowak był artystą malarzem czynnym w XX wieku. Tworzył prace przeważnie w technice akwareli i gwaszu. Obrazy artysty przedstawiają weduty, zazwyczaj związane z Krakowem. J. Nowak w swoich pracach ukazywał głównie widoki Starego Miasta, m.in. Wawel czy kościół św. Barbary.