XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

Nowak J.
LOT 43
ID: 018043

Nowak J. BIOGRAFIA

Tytuł:Zakole Wisły z widokiem na Wawel (1933)
Technika:akwarela, gwasz, papier
Wymiary:33 x 48 cm (w świetle oprawy)
44 x 58,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: "J. Nowak 33"

Estymacja:1000 - 2000 zł