BERDYSZAK Jan BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Z cyklu "Koła podwójne" (1963) |
Technika: | gwasz, papier milimetrowy |
Wymiary: | 41,5 x 29,6 cm 52,5 x 42,3 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany ołówkiem l.d.: "JAN | BER | DYSZ | AK | 1963" Niewielkie przerwanie krawędzi arkusza l.śr. PRACA NIEDOSTĘPNA |
- [2024-05-14] Ryszard Lachman Członkiem Zarządu SAiMP
- [2024-05-09] XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki (21 V 2024) - katalog
- [2024-05-08] Przyjmujemy obiekty na Aukcję Dzieł Sztuki - czerwiec 2024
- [2024-04-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 28 V 2024
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |