Kirasjerzy pukający do okna (1930)

Technika:olej, karton naklejony na tekturę
Wymiary:49,2 x 69,4 cm
67 x 86,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1930"
W środkowej części obrazu delikatnie widoczny ślad po horyzontalnym zagięciu podłoża.
Widoczny ślad po zagięciu lewego dolnego naroża.
Na odwrocie tektury naklejony papier z dwoma pieczątkami Jerzego Kossaka z potwierdzeniem autentyczności obrazu.

Więcej o obrazie Jerzego Kossaka w artykule na blogu [ZOBACZ]