KOSSAK Karol BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Tatarów (1938) |
Technika: | akwarela, karton |
Wymiary: | 33 x 49,5 cm (w świetle) 50,5 x 66,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | sygnowany p.d.: "KAROL KOSSAK | TATARÓW 1938" |
- [2024-05-14] Ryszard Lachman Członkiem Zarządu SAiMP
- [2024-05-09] XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki (21 V 2024) - katalog
- [2024-05-08] Przyjmujemy obiekty na Aukcję Dzieł Sztuki - czerwiec 2024
- [2024-04-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 28 V 2024
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |