WYCZÓŁKOWSKI Leon

WYCZÓŁKOWSKI Leon BIOGRAFIA

Portret Juliana Dobrzańskiego w wieku dziecięcym (1879-1880)

Technika:olej, płótno
Wymiary:45,5 x 31,5 cm (w świetle oprawy)
58,5 x 43 cm (wymiary z oprawą)
sygn. l.d.: "LWyczółkowski"
Na odwrocie:
- pierwotne płótno dublażowe obecnie luzem: "Leon Wyczółkowski / mal. w roku 1879-1880"
- na krośnie "1879-80 | Lwów", "569"

Do obrazu dołączona jest ekspertyza Fundacji Monumentis Patriae autorstwa Krystyny Kulig-Janarek oraz Wacławy Milewskiej (Kraków 2001).

Więcej o obrazie Leona Wyczółkowskiego w artykule na blogu [ZOBACZ]