LESZKO Ludwik BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Galary na Wiśle (1949) |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 62,5 x 99,5 cm 74 x 112 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "Leszko | 1949" Widoczne zabrudzenia warstwy malarskiej oraz liczne wybrzuszenia podłoża. PROWENIENCJA: - kolekcja rodziny artysty. |
- [2024-06-04] XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki (18 VI 2024) - wyniki
- [2024-05-27] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 25 VI 2024
- [2024-05-14] Ryszard Lachman Członkiem Zarządu SAiMP
- [2024-05-09] XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki (21 V 2024) - wyniki
- [2024-05-08] Przyjmujemy obiekty na Aukcję Dzieł Sztuki - czerwiec 2024
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |