GOTTLIEB Maurycy

GOTTLIEB Maurycy BIOGRAFIA

Tytuł:Portret aktora - studium (1878)
Technika:olej, płótno
Wymiary:47,5 x 36,5 cm
62 x 51 cm (wymiary z oprawą)