SMAROWSKI Sebastian

SMAROWSKI Sebastian
SMAROWSKI SebastianSMAROWSKI Sebastian
Tytuł:Półakt kobiecy
Technika:olej, płótno
Wymiary:40 x 30 cm
Sygnowany l.d.: "Smarowski"

SMAROWSKI Sebastian
Tytuł:Półakt z draperią
Technika:olej, płótno
Wymiary:46 x 33 cm
Sygnowany l.g.: "Smarowski"

SEBASTIAN SMAROWSKI

Sebastian Smarowski urodził się w 1976 roku. W latach 1991-1996 uczęszczał do Liceum Sztuk Plastycznych w Bielsku-Białej.

Malarstwo Sebastiana Smarowskiego

Sebastian Smarowski uprawia malarstwo sztalugowe, jego sztuka wpisuje się w nurt surrealizmu oraz realizmu magicznego z elementami fantasy oraz klimatu steampunk.
Głównym tematem obrazów Sebastiana Smarowskiego jest postać człowieka, nierzadko poddana deformacjom i mutacjom.
We wcześniejszym okresie artysta przedstawiał różnorodne motywy, malował między innymi portrety i akty, a także sceny z cyrkowymi postaciami klaunów, a także wizerunki mieszkańców egzotycznych krajów umieszczane w abstrakcyjnych przestrzeniach.
Obecnie Sebastian Smarowski maluje głównie sceny osadzone we wspomnianych już klimatach fantasy oraz steampunk.
Obrazy Sebastiana Smarowskiego cechują się realizmem i dopracowaniem szczegółów oraz harmonijną, zwykle stonowaną gamą barwną.

W swoim malarstwie Sebastian Smarowski czerpie inspiracje ze sztuki klasyków współczesności, m.in. Zdzisława Beksińskiego. W jego kompozycjach uwidacznia się także antropologiczne zainteresowanie orientem i kulturami egzotycznymi, a także zamiłowanie do natury, w szczególności fauny.

Sebastian Smarowski wielokrotnie uczestniczył w plenerach malarskich. Jego prace znajdują się w kolekcjach prywatnych w Polsce i za granicą.

Przyjmujemy obrazy Sebastiana Smarowskiego na aukcje sztuki - wycena obrazów, skup i sprzedaż aukcyjna sztuki Sebastiana Smarowskiego.
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła Sebastiana Smarowskiego, zapraszamy do kontaktu [link].

Zobacz galerię obrazów Sebastiana Smarowskiego w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].

NIEDOSTĘPNE OBRAZY SEBASTIANA SMAROWSKIEGO