XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

SMAROWSKI Sebastian
LOT 70
ID: 016070

SMAROWSKI Sebastian BIOGRAFIA

Tytuł:Półakt kobiecy
Technika:olej, płótno
Wymiary:40 x 30 cm
Sygnowany l.d.: "Smarowski"

Estymacja:4000 - 5000 zł