XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

SMAROWSKI Sebastian
LOT 69
ID: 016069

SMAROWSKI Sebastian BIOGRAFIA

Tytuł:Półakt z draperią
Technika:olej, płótno
Wymiary:46 x 33 cm
Sygnowany l.g.: "Smarowski"

Estymacja:4000 - 5000 zł