STANEK Stanisław
Tytuł: | Frasobliwy |
Technika: | drewno polichromowane |
Wymiary: | 34 x 10,5 x 11,5 cm |
Uwagi: | Sygnowany na podstawie: "Stanek (nieczytelnie) | Stanek | Stanisław | Paszyn 185"
PROWENIENCJA: - kolekcja dra Leonarda Pełki. PRACA NIEDOSTĘPNA |
Tytuł: | Frasobliwy |