STANEK Stanisław
| Tytuł: | Frasobliwy |
| Technika: | drewno polichromowane |
| Wymiary: | 34 x 10,5 x 11,5 cm |
| Sygnowany na podstawie: "Stanek (nieczytelnie) | Stanek | Stanisław | Paszyn 185"
PROWENIENCJA: - kolekcja dra Leonarda Pełki. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Tytuł: | Frasobliwy |