IX Aukcja Dzieł Sztuki | Sztuka ludowa i prymitywizm (25 V 2021)

STANEK Stanisław
LOT 49
ID: 009049

STANEK Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Frasobliwy
Technika:drewno polichromowane
Wymiary:34 x 10,5 x 11,5 cm
Sygnowany na podstawie: "Stanek (nieczytelnie) | Stanek | Stanisław | Paszyn 185"

PROWENIENCJA:
- kolekcja dra Leonarda Pełki.

Estymacja:1000 - 2000 zł