DZIEMAŃSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Krokusy na polanie tatrzańskiej (1930) |
Technika: | akwarela, gwasz, tektura |
Wymiary: | 49,5 x 69,5 cm 67,5 x 87,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "ST. DZIEMAŃSKI 930." Opisany na odwrocie: "Krokusy koło Starego Sz[nieczytelne]" |
- [2024-04-29] Krótsze godziny otwarcia KDA w dniu 2.05.2024 (czwartek)
- [2024-04-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 14 V 2024
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |