GIBIŃSKI Stanisław

GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Rybak na tratwie

Technika:akwarela, ołówek, karton naklejony na tekturę
Wymiary:49,5 x 69,5 cm
86,5 x 66,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "S. Gibiński"