KUSKOWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | R (1994) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 100 x 50 cm 103 x 53 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Praca brała udział w wystawie prezentowanej w Galerii Sztuki ATTIS: Stanisław Kuskowski - Siła przebicia (Kraków, 6-22.11.2014 r.).
Ta oraz inne prace Stanisława Kuskowskiego są dostępne w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl [KONTAKT w sprawie obrazu] |